kenksmingieji organizmai

kenksmingieji organizmai
kenksmingieji organizmai statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga ir karantino priemonės apibrėžtis Bet kurios vystymosi stadijos gyvūnai, augalai, grybai, bakterijos, virusai ir kiti organizmai, galintys pakenkti patiems augalams ir jų produktams ar užkrėsti augavietes. atitikmenys: angl. harmful organisms vok. schädliche Organismen rus. вредители; вредные организмы pranc. organismes nuisibles ryšiai: sinonimas – kenkėjai šaltinis Lietuvos Respublikos fitosanitarijos įstatymas (Žin., 1999, Nr. 113-3285)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Игры ⚽ Поможем сделать НИР

Look at other dictionaries:

  • kenksmingieji ir ligas sukeliantys vandens organizmai — statusas Aprobuotas sritis jūros aplinka apibrėžtis Vandens organizmai, kurie patekę į vandens telkinius gali kelti pavojų aplinkai, žmonių sveikatai, turtui ir ištekliams, pakenkti biologinei įvairovei ar kitaip trukdyti naudoti šiuos telkinius …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • kenksmingi organizmai — statusas T sritis augalų apsauga ir karantino priemonės ryšiai: žiūrėk – kenksmingieji organizmai šaltinis Lietuvos Respublikos fitosanitarijos įstatymas (Žin., 1999, Nr. 113 3285) …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • harmful organisms — kenksmingieji organizmai statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga ir karantino priemonės apibrėžtis Bet kurios vystymosi stadijos gyvūnai, augalai, grybai, bakterijos, virusai ir kiti organizmai, galintys pakenkti patiems augalams ir jų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • organismes nuisibles — kenksmingieji organizmai statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga ir karantino priemonės apibrėžtis Bet kurios vystymosi stadijos gyvūnai, augalai, grybai, bakterijos, virusai ir kiti organizmai, galintys pakenkti patiems augalams ir jų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • schädliche Organismen — kenksmingieji organizmai statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga ir karantino priemonės apibrėžtis Bet kurios vystymosi stadijos gyvūnai, augalai, grybai, bakterijos, virusai ir kiti organizmai, galintys pakenkti patiems augalams ir jų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • вредители — kenksmingieji organizmai statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga ir karantino priemonės apibrėžtis Bet kurios vystymosi stadijos gyvūnai, augalai, grybai, bakterijos, virusai ir kiti organizmai, galintys pakenkti patiems augalams ir jų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • вредные организмы — kenksmingieji organizmai statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga ir karantino priemonės apibrėžtis Bet kurios vystymosi stadijos gyvūnai, augalai, grybai, bakterijos, virusai ir kiti organizmai, galintys pakenkti patiems augalams ir jų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Eindämmung des Eindringens von Schadorganismen — kenksmingųjų organizmų plitimo sustabdymas statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga ir karantino priemonės apibrėžtis Fitosanitarijos priemonių naudojimas užkrėstame plote ar aplink jį, kad neišplistų kenksmingieji organizmai. atitikmenys: angl …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • containment — kenksmingųjų organizmų plitimo sustabdymas statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga ir karantino priemonės apibrėžtis Fitosanitarijos priemonių naudojimas užkrėstame plote ar aplink jį, kad neišplistų kenksmingieji organizmai. atitikmenys: angl …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • kenksmingųjų organizmų plitimo sustabdymas — statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga ir karantino priemonės apibrėžtis Fitosanitarijos priemonių naudojimas užkrėstame plote ar aplink jį, kad neišplistų kenksmingieji organizmai. atitikmenys: angl. containment vok. Eindämmung des… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”